שירותי תרגום קוריאנית - תחומי התמחות

שירותי התרגום הטקסטואלי אותם אנו מציעים מגוונים ורחבים והם כוללים תחומים רבים ופלטפורמות שונות כמפורט להלן. אנו מתמחים בתרגום מקוריאנית לעברית וכן בתרגום מעברית לקוריאנית, כל זאת בתרגום ישיר וללא שימוש בשפת ביניים כגון אנגלית. צוות המתרגמים המקצועי שלנו שולט ברזי השפה והתרבות הקוריאנית והישראלית כאחד דבר המאפשר לנו לספק לכם שירותי תרגום איכותיים וייחודיים בשפה הקוריאנית.

  • תרגום עסקי - שירות התרגום בתחום המסחרי והעסקי הינו אחד התחומים המבוקשים והפופלאריים ביותר והוא כולל תרגום מכתבים, תרגום מצגות, תרגום אימיילים, תרגום פרופילים עסקיים, תרגום תוכניות עסקיות, תרגום ברושרים וקטלוגים, תרגום הצעות מחיר ועוד. איכות התרגום על מאפייניו התרבותיים הייחודיים הינם קריטיים וחשובים להצלחת הפיתוח העסקי. בשל הניסיון שצברנו בתחום סיוע לחברות קוריאניות וישראליות בפיתוח העסקי שלהם אנו בטוחים כי נוכל לספק לכם שירותי תרגום איכותיים ומקצועיים.

  • מסמכים משפטיים - תרגום משפטי מחייב הבנה וידע באוצר מילים רב ומגוון. כמו כן המתרגם נדרש לביצוע תרגום אובייקטיבי ונאמן למקור וזאת תוך ביצוע ההתאמות הנדרשות למושגים המשפטיים הרבלנטיים. במסגרת זו שירותי התרגום כוללים תרגום חוזים, תרגום פסקי דין, תרגום חקיקה, מאמרים משפטיים, תרגום פרוטוקולים, תרגום תצהירים, תרגום עדויות, תרגום תעודות ועוד.

  • תרגום פיננסי וכלכלי - תת ענף של התרגום המסחרי והעסקי הינו שירותי תרגום של מסמכים פיננסיים ותעודות כלכליות. מסמכים מעין אלו כוללים הצגה של נתונים כלכליים ופיננסים על חברות, גופים עסקיים, תסקירי שוק ומוצר, מניות, מטבעות ועוד.

  • לוקאליזציית תוכנה - תרגום ממשקי תוכנה ואפליקציות למכשיריי הסלולר ומחשבי מסכי המגע למינהם מצריך ידע והבנה לא רק בשפת המקור והיעד אלא גם באופן הויזואלי שבו השפה מוצגת תוך התאמת המלל המתאים ביותר לתבניות הגרפיות הקיימות ו/או למגבלות התוכנה. בנוסף יש לבצע התאמה של כיווני כתיבה בהתאם לשפת היעד (עברית או קוריאנית) אשר עשויה להיות להם השפעה גם על התפקוד הפונקציואנלי של התוכנה.

  • תרגום אתרי אינטרנט - אתרי אינטרנט משמשים ככלי שיווקי, תדמיתי ופונקציונאלי ראשון במעלה בחזית הוירטואלית הואיל והוא מאפשר פנייה ונגישות לקהל יעד קיים וחדש ללא הגבלת תעבורה. התאמת אתר האינטרנט ותרגום הטקסטים שבו לשפה הקוריאנית או העברית צריכה להעשות בהתאם לקהל היעד, העדפותיו והרגלי הגלישה שלו. אין תרגום אתר אינטרנט לקוריאנית כתרגום אתר אינטרנט לעברית, אנגלית או צרפתית. כך למשל, תרגום התפריטים אמור להעשות בצורה המקובלת והנגישה לקהל היעד ולעיתים שונה מהתפריט המקביל לו בשפה העברית או האנגלית. ביכולתנו לספק לא רק תרגום האלמנטים הטקסטואלים לקוריאנית או עברית אלא גם לסייע בפיתוח אתר האינטרנט מהיסוד.

  • תרגום אקדמי - במסגרת שירותי התרגום האקדמי אנו מעניקים שירותי תרגום למאמרים, ספרים, עבודות מחקר, מבחנים ופתרונות בחינה וכן הרצאות. ייחודיות התרגום האקדמי היא היכולת לבצע תרגום איכותי ומקצועי וזאת מבלי לפגוע במשמעות המקורית והאסוציאציה הנלווית אליה, כל זאת כפי שהתכוון המחבר. צוות המתרגמים המקצועי שלנו הינם בעלי תארים אקדמיים בתחומים שונים, דבר המבטיח את איכות התרגום ואמינותו.

  • תימלול וידאו ואודיו - שירות התמלול משמעו רישום של המלל הנשמע במדיות השונות. במסגרת זו אנו מציעים שירותי תמלול מגוונים לקהל יעד רחב כגון: תמלול סרטים, תמלול מחזות, תמלול שידורי רדיו, תמלול תוכניות טלויזיה, תמלול שיחות טלפון, תמלול הקלטות, תמלול ישיבות, תמלול פרוטוקולים ועוד. שירות התמלול מצריך הבנה משמיעה של שפת המקור וזאת בהקשר של הסיטואציה שבה המלל נאמר וזאת על מנת לבצע רישום טקסטואלי איכותי ואמין בשפת היעד.

  • מסמכים מתעשיות בטחוניות - היקף הסחר בין דרום קוריאה לישראל בתחום הבטחוני הוא גדול מאוד וכך גם היקף המסמכים המועברים בין הגורמים הרלבנטיים בתחום. שירותי התרגום עבור התעשיות הבטחוניות נועד לאפשר הבנה מעמיקה וישירה של הטקסטים המקוריים וזאת מבלי להתפשר על התרגום באנגלית שלעיתים דל יותר. בשל אופי המסמכים שבטיפול, הסודיות בביצוע התרגום היא הכרחית ונעשית על הצד הטוב ביותר.

  • עבודות תרגום כלליות - תרגום טקסטים לקוריאנית הינו המומחיות שלנו ועל כן נוכל לספק פתרונות תרגום מהירים ויעילים למגוון סוגי הטקסטים לרבות אימיילים, מכתבים, פרסומות, פליירים, מגזינים, מתכונים, שירים ועוד.

חברת KOISRA Trans גאה להיות החברה היחידה בישראל המסוגלת להעניק שירותי תרגום לקוריאנית באופן ישיר וללא צורך בסיוע של חברות תרגום אחרות. למעשה בשל המקוריות והייחודויות של צוות המתרגמים שלנו, חברתינו מעניקה שירותי תרגום לקוריאנית גם עבור חברות תרגום ישראליות ובינלאומיות אחרות אשר זקוקות לפתרונות איכותיים בשפה הקוריאנית.