שירותי תרגום עוקב ותרגום סימולטני קוריאנית ועברית

תרגום עוקב סימולטני קוריאנית עברית

שירות התרגום הסימולטני או התרגום העוקב הינם שירותיי תרגום בעל פה, הנעשים על ידי מתורגמן קוריאני כאשר פעולת התרגום נעשית באופן ישיר ובזמן אמת. לביצוע תרגום בעל פה מקוריאנית לעברית או תרגום בעל פה מעברית לקוריאנית נדרשים מתורגמנים מקצועיים ומנוסים אשר מסוגלים לבצע את מלאכת התרגום בזמן אמת או מייד לאחר סיום שמיעת דברי המקור בשפה הקוריאנית. את שירותי תרגום בעל פה מקוריאנית נהוג להפריד לשני סוגי שירות תרגום עיקריים: תרגום סימולטני ותרגום עוקב.

תרגום סימולטני
תרגום סימולטני הינה מלאכת התרגום בעל פה המהירה ביותר באופן שהמתורגמן השולט בשפה הקוריאנית מתרגם לעברית, אנגלית או קוריאנית את הנשמע מייד עם סיום אמירתם. תרגום סימולטני בקוריאנית מתאים בעיקר לכנסים, הרצאות, סימנרים, שיחות ועידה בינלאומיות ואירועים. המתורגמנים שלנו יודעים לתרגם מקוריאנית לעברית או אנגלית וכן מעברית או אנגלית לקוריאנית בצורה מקצועית, מהירה ותוך בחירת המילים המתאימות ביותר בזמן אמת.

תרגום עוקב
תרגום עוקב, כשמו כן הוא, ביצוע מלאכת התרגום בעל פה לאחר סיום שמיעת דברי המקור. מתורגמנים עוקבים מתאימים בדרך כלל לתרגום שיחות בין אנשים או קבוצת אנשים, כגון פגישות עבודה, פגישות עסקים, משאים ומתנים, ליווי אורחים מקוריאה, דיונים בבתי משפט בקוריאה או בישראל וכן בכל פורום אשר בו התרגום בעל פה הנדרש נעשה עם סיום דבריו של המקור.

המתורגמנים שלנו ממומחים בשפה הקוריאנית והעברית והם יכולים לספק שירותי תרגום בעל פה במגוון אופנים ותחומים. כך למשל, לעיתים יש צורך במלווה הבקיא בשפה הקוריאנית לצורך ליווי לפגישה עסקית או אורחים מחו"ל (ולא דווקא לביצוע תרגום עוקב). כמו כן המתורגמנים שלנו יכולים להתלוות לכנסים ותערוכות בקוריאה וישראל ולתת הסבר וסיוע בתקשורת הנדרשים בעת הביקור.

אנו בטוחים ששירותי השפה בעל פה בקוריאנית שלנו יסייעו לכם בצורה יעילה ומקצועית. צרו עימנו קשר להתייעצות בנוגע לשירות וזאת על מנת שנוכל להתאים לכם את השירות בצורה הטובה ביותר.