• תרגום לקוריאנית, מהיר מדוייק ומקצועי

  • היחידים בישראל שמתמחים בקוריאנית ועברית בלבד!

  • תרגום ישיר מעברית לקוריאנית ובחזרה

  • פתרונות תרגום ושפה בקוריאה וישראל

  • כל פתרונות השפה ושירותי התרגום בקוריאנית במקום אחד

תרגום קוריאנית - Korean Translation

KOISRA Trans הינה חברת תרגום ושירותי שפה המתמחה בשפות הקוריאנית והעברית בכתב ובעל פה.
אנו מספקים שירותי תרגום לקוריאנית (מעברית או אנגלית) במגוון תחומים כגון: תרגום מסמכים, תרגום משפטי, תרגום טכני, תרגום סרטים, תרגום מחזות, תרגום ספרותי, תרגום תנכ"י ודתי, תרגום אתרי אינטרנט, תרגום אפליקציות, לקוליזציה של תוכנות לשפה הקוריאנית ועוד. מעבר לשירותי התרגום הטקסטואלי אנו מעניקים שירותי שפה בעל פה כגון: תרגום סימולטני ותרגום עוקב בקוריאנית בכנסים, בפגישות, בישיבות, בהרצאות וכן באמצעות ליווי פיזי ושיחות ועידה ישירות.

KOISRA Trans הינה חלק מקבוצת KOISRA אשר מעניקה זה מספר שנים שירותים תרבותיים ועסקיים מגוונים בדרום קוריאה וישראל. לצוות המקצועי שלנו יש ניסיון של שנים בעבודה עם השפה הקוריאנית והעברית וכן הבנה וידע בפערי התרבות אשר להן השפעה ניכרת על אופן ביצוע התרגום.

שירותי התרגום לקוריאנית המוצעים על ידינו הינם יייחודיים ובלעדיים בשוק הישראלי. כך שלהבדיל מחברות תרגום ישראליות ובינלאומיות אחרות, הצוות המקצועי שלנו אשר בקיא בשפה העברית והקוריאנית כאחד מבצע תרגום ישיר מקוריאנית לעברית ולהיפך דבר המשמר את המשמעות האמיתית של הטקסט המקורי, לרבות האלמנטים התרבותיים. תהליך עבודת התרגום לקוריאנית מסודר ומפוקח באופן שכל עבודות התרגום עוברות בקרת איכות וזאת בטרם העברתן ללקוח.

חברתינו מעניקה שירותי שפה ותרגום לקוריאנית ועברית למגוון רחב של לקוחות, ובכלל זה חברות, מוסדות אקדמאים, תחנות שידור, גופים ממשלתיים, חברות פרסום ואנשים פרטיים. אנו בטוחים כי שירותי התרגום והשפה האיכותיים והיחודיים שנעניק לכם ישביע את רצונכם. צרו עימנו קשר לפרטים נוספים וכן לקבלת הצעת מחיר מתאימה.